Apie UAB „Šaras“

Esame savo darbą išmanantys automobilių remonto profesionalai. Dirbdami siekiame mažiausiomis sąnaudomis pasiekti norimą rezultatą ir visada pasiūlyti konkurencingą kainą. Labai vertiname savo Klientus, o nuolat bendradarbiaujantiems taikome papildomas nuolaidas. Esame užtikrinti savo paslaugų kokybe, todėl visiems darbams suteikiama garantija. Mes pasirūpinsime, kad Jūsų kelionė būtų saugi ir užtikrinta. Visada rasime laiko konsultacijai ir pasiūlysime geriausią problemos sprendimo būdą.

 • VARIKLIŲ REMONTAS

  Benzininių ir dyzelinių variklių remontas. Atliekame visus variklio remonto darbus. Paskirstymo mechanizmai, kuro sistemos, įsiurbimo, išmetimo sistemos.

 • ELEKTROS SISTEMOS

  Generatorių, starterių keitimas ir remontas. Kompiuterinė diagnostika. Elektros instaliacijos.

 • EKSPLOTACINIAI SKYSČIAI

  Visų eksplotacinių skysčių patikra, papildymas ir keitimas. Variklio alyva, stabdžių skystis, aušinimo skystis, grečių dėžių alyva, langų apiplovimo skystis.

 • RATŲ GEMOMETRIJA

  Kompiuterinio 3D ratų suvedimo stendo pagalba atliekame profesionalų ratų geometrijos atstatymą. Reguliuojame ratų išvirtimą, aptarnaujame sportinius, nestandartinių važiuoklių automobilius.

 • KOMPIUTERINĖ DIAGNOSTIKA

  Atliekame kompiuterinę diagnostiką. Nustatome variklio, stabdžių, elektros, kuro, oro, sistemų gedimus ir juos pašaliname Jums priimtiniausių būdu.

 • AUTOMOBILIŲ AKUMULIATORIAI

  Matuojame akumuliatorių srovę, įkrovimą, iškrovą. Nustatome akumuliatoriaus būklę ir reikalui esant pakeičiame į tinkamiausią Jūsų automobiliui.

DOMITĖS MŪSŲ PASLAUGOMIS? SUSISIEKITE!